Ko a maatau Hua

Taura Optic muka

Ko te taura muka whatu, e kiia ana ko te taura muka whatu he huihuinga e whakamahia ana hei whakawhiti korero ma roto i nga waahanga marama. Ko te taura muka whatu he mea hanga mai i tetahi, neke atu ranei o nga muka muka whatu, ka whakapakarihia ka tiakina ki nga taonga motuhake kia pai ai nga taonga a-tinana i nga raina waea korero.

Ko te muka whatu he hangarau e tuku ana i te marama kia haere i nga ngongo karaihe angiangi. Ko nga ngongo karaihe he diameter motuhake, te tikanga 9/125 mo nga hononga aratau kotahi. Ko nga muka e whakaputaina ana e nga hangarau rereke e tohu ana kei te tohu te piko o te ngongo o te paerewa G652D, G657 A1, G657 A2. Ko nga muka muka e waituhi ana i nga tae rereke, kia ngawari ai te hono i nga wa o te wehenga taura.

He maha nga momo taura a Jera kei i te rohe tono, penei i te:
1) Raina matua taura whatu muka
2) FTTH maturuturu taura muka whatu
3) Taura wehenga muka tohatoha o roto
4) Taura muka whatu
Ko nga momo taura rereke kei roto i nga waahanga rereke ka whakamahia mo nga tono rereke. Ko etahi o nga tono e tono ana i te tohu wai, i te kaha miihini teitei, i te aukati UV me te whakakaha i etahi rauemi (Waea maitai, RFP, miro aramid, tiēre, ngongo pvc aha atu) i roto i te taura hei whakapai ake i tana mahi.

I angitu a Jera whakauru i tetahi otinga taura muka whatu mo GPON, FTTx, hangahanga whatunga FTTH. Ka taea te whakamahi i a taura taura i runga i te koropiko o te huarahi maero whakamutunga ranei mo nga whare umanga, tereina me te huarahi whakawhiti, whare umanga, pokapū ra me te ect.

I whakamanahia ta maatau taura ki te whare taiwhanga o te whare taiwhanga raanei te taiwhanga roopu tuatoru, te tirotirohanga me te whakamatautau tae atu ki nga ngaronga whakaurunga me te whakamatautau hoki i te ngaronga, te whakamatautau i te kaha o te kaha, te whakamahana me te Whakamaatau Huringa Huringa, te whakamatautau kua koroheketia UV me etahi atu e rite ana ki nga paerewa o IEC-60794, RoHS me te CE.

Ka whakawhiwhia e Jera nga taonga tohatoha whatunga kowhiri whaimana pera i: te muka taura whatu pupuri, taura muka piapene muka, kati kati wehenga muka, pouaka whakamutu muka whatu me etahi atu.

Tena koa ki te whakapiri mai ki a maatau mo nga korero kei te heke mai!